Mikrostránka jako plnohodnotný firemní web

Potřebujete firemní web, ale nechcete za něj vyhodit desítky tisíc? Nevyhovují vám předražené nabídky agentur a webových studií? Řešením jsou mikrostránky, které vám umožní efektivní on-line propagaci a přivedou nové zákazníky.

Tyto specifické weby mají množství využití a kromě klasických produktových stránek a menších e-shopů je můžete využít i jako plnohodnotnou firemní prezentaci.

Jak může váš firemní web vypadat:


Hotel Vysočina

Ing. Vladimir Niče – projekční kancelář

Zahradnictví Pilát

Váš web bude založen na moderním redakčním systému WordPress. To znamená, že se nebude jednat o tuctové statické stránky bez možnosti editace. Naopak si je budete moci sami jednoduše upravovat, přidávat nový obsah jako aktuality, články atd.

Výsledky bude moci snadno měřit pomocí služeb Nástroje pro webmastery a Google Analytics.

V jednom balíčku získáte vše potřebné pro spuštění vaši stránek:

 • doména a hosting,
 • základní SEO a jednoduchá analýza klíčových slov,
 • kompletní realizace webu včetně obsahu a grafiky podle vašich požadavků,
 • moderní a jednoduchý redakční systém pro libovolné úpravy (aktuality, přidávání článků…),
 • základní propagace a linkbuilding,
 • nastavení analytik pro sledování návštěvníků.
 • SEO vám na firemní web přivede nové zákazníky

  SEO pro váš firemní web

  Mikrostránky jsou skvělé pro získání návštěvníků z vyhledávačů. To samé bude platit i pro váš firemní web. Na rozdíl od většiny komerčních prezentací bude už do začátku brán zřetel na optimalizaci pro vyhledávače.

  Díky analýze klíčových slov, návrhu vhodné informační architektury a úpravě všech dalších důležitých prvků na stránkách bude položen základ pro dlouhodobé získávání nových zákazníků díky SEO.

  Postup tvorby webu

  Po úvodní komunikaci si ujasníme, co od webu očekáváte a jaká je vaše představa. Podle ní a podle dat z analýzy klíčových slov navrhnu informační architekturu webu, kterou vám spolu s výběrem vhodné šablony stránek a grafikou zašlu do týdne ke schválení. Po vašem schválení bude web přibližně do dalšího týdne hotov. Následně jej ještě doupravím podle vašich připomínek a zajistím základní linkbuilding.

  Zaujala vás tato služba? Vyplňte nezávaznou objednávku a popište vaši představu webu.